• Свеж
Осигурувач Пилешко ТИТАН ПЛУС-молња кабел-молња машки ДО USB машки - ft-злато

Осигурувач Пилешко ТИТАН ПЛУС-молња кабел-молња машки ДО USB машки - ft-злато

DEN 223.84

Од стока
Во продавницата

Осигурувач Пилешко ТИТАН ПЛУС-молња кабел - Молња / УСБ-5 Стапки Клучни Карактеристики и Придобивки : Толку долго до излитени кабли излитените кабли, жиците врзани во јазли и среќното кученце што го џвака полначот. ТИТАН ПЛУС го решава сето тоа и многу повеќе. Човечки доказ молњите и УСБ-конекторите НА ТИТАН ПЛУС се трајно запечатени со едноделно куќиште споено директно преку електрониката и металното каблирање проследено со алуминиумско куќиште за дополнителна заштита. Тоа е еднакво на кабел што е изграден да трае. Пет профиттан плус ' индустрискиот кабел е завиткан во не еден, туку два слоја флексибилен челик со висока цврстина. Ајде да го видиме вашето кученце како се обидува да го џвака тоа. Се докажува здраво на единствениот кабел што може да запре моторна пила во нејзините патеки. Нормално е досадниот плус можеби нема да ги реши светските проблеми, но сигурно ќе ви ја олесни фрустрацијата. Нема потреба да гледате како другите "нормални" кабли продолжуваат да се кршат и расипуваат. Титан ПЛУС е последниот кабел што некогаш ќе ви треба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне