• Свеж
Ротосв Девојки Момчиња Чизми За Пешачење Чизми Со Врвка Борбена Чизма Армија Чизми До Глужд Водоотпорни Воени Чевли На Отворено Училиште Нелизгачки Црн 3Ј

Ротосв Девојки Момчиња Чизми За Пешачење Чизми Со Врвка Борбена Чизма Армија Чизми До Глужд Водоотпорни Воени Чевли На Отворено

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Опис : Пол : Унисекс, Девојки, Момчиња, Деца, Детски Стил : Борбени Чизми, Армиски Чизми, Чизми До Глужд, Чизми, Планинарски Чизми, Работни Чизми, Тактички Чизми, Воени Чизми Тип На Шема : Цврста Боја : црна, каки (По Избор)Големина : САД 10С, САД 11С, САД 11.5 Ц, САД 12С, САД 13С, САД 1Ј, САД 2Ј, САД 2.5 И, САД 3ј (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал Од Кожен Ѓон Од Микрофибер : Тип На Гумена Пета : Израмнување : Патент, Тип На Чипка На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Висока Сезона : Пролет, Лето, fall, зимски прилики : Секојдневни, дневни, ВНАТРЕШНИ, НАДВОРЕШНИ, ПРАЗНИЧНИ, УЧИЛИШНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Микрофибер кожа и лесни крпа шиење, мека и удобна, дише и светлина.2. Ѓон отпорен на абење : надворешен ѓон Со Текстура, ergономски дизајн, зголемете го коефициентот на триење помеѓу ѓонот и земјата.3. Тркалезното капаче на прстите е изработено од силен материјал и ги штити прстите без притискање на прстите и спречува повреди, ја зголемува безбедноста и перформансите на надворешната средина.4. Дизајнот на чипка напред и страничен патент го олеснува и побрзо ставањето и полетувањето.5. Овие планинарски чизми се совршени за пешачење, кампување на отворено, развој на авантури, воена обука итн Содржина На пакетот : 1 Пар Детски Чизми (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Издржлив И Дише Материјал : овие момчиња девојки борбени пешачки чизми се направени од микрофибер кожа и ткаенина материјал кој ќе ги задржи нозете суви цел ден. Удобни Детски Чизми : Мекото стапало и стапалата му овозможуваат на вашето дете удобно да се одмори и нема да им наштети на малите стапала на децата. Тие нема да се чувствуваат уморни при одење поради лесната карактеристика на чизмите. Лесно За Ставање/Исклучување : дизајнот на врвка ги прави децата борбени чизми цврсто да се вклопат, а страничниот патент го олеснува облекувањето и соблекувањето. Гумен Ѓон што не се лизга : Детски чизми изработени од издржлив гумен ѓон што не се лизга, има убав стисок за да се спречи лизгање, така што дизајнот на ѓонот за чевли може да обезбеди доволно безбедност. Повод : Погоден За сите видови активности за проширување, планинарење на отворено итн. Планинарските чизми може да се носат и Како Работни Чизми, Тактички Чизми, Армиски Чизми, Воени Чизми итн. Добар избор како подарок за Деца.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне