• Свеж
Суне агол клуч во собата Со Торба

Суне агол клуч во собата Со Торба

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Комплет од 14 парчиња ги вклучува следните големини : 9/16во., 1/2 во., 7/16 во., 3/8 во., 5/8 во., 11/16 во., 3/4 во., 13/16 во., 7/8ин., 15/16 во. 1 во., 1-1/16 во., 1-1/8 во., 1-1/4 во. Клучевите се под агол. Изработени од фалсификуван легиран челик. 15° и 60° аголни краеви за дополнителна погодност. Комплет од 14 парчиња ги вклучува следните големини : 9/16 инчи., 1/2 во., 7/16 во., 3/8 во., 5/8 во., 11/16 во., 3/4 во., 13/16 во., 7/8 во., 15/16 во. 1 во., 1-1/16 во., 1-1/8 во., 1-1/4 во. Вклучена Е ТОРБА СУНЕКС ГЕЈТМУТ.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне