• Свеж
Купер Еволуција Зима Зима 205 50Р 87Т Патничка Гума

Купер Еволуција Зима Зима 205 50Р 87Т Патничка Гума

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Купер Еволуција Зима 205/50 R16 87 TOVERVIEWCooper Еволуција Зимата им овозможува На возачите на мини комбиња, седани и Теренци стабилност и доверба во длабок снег. Пила периферни центар ребра подобрување на стабилноста. Мулти-аголни шипки го подобруваат влажниот и мразот. Технологијата за пила го заробува снегот во шарата за подобро влечење снег на снег. Стратешки поставените борови дупки даваат оптимална влечна сила на мразот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне