• Свеж
Подготвени За Вечерва Забава Забава Прослават V Вратот Маица Маици Жени Бриско Брендови

Подготвени За Вечерва Забава Забава Прослават V Вратот Маица Маици Жени Бриско Брендови

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Ќе изгледате одлично во овој класичен v-врат. Ова е совршено ако вашиот живот е една голема забава. Одлично за секојдневно носење. Големина Мала : Ширина На Градите/Предна Должина 18 "х 27.5". Полу-вграден крој ова е унисекс облека. Машинско Перење Ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне