• Свеж
Мс17143-Изолирани Мил-Спецификации Најлон Правоаголни Терминал РА

Мс17143-Изолирани Мил-Спецификации Најлон Правоаголни Терминал РА

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

ЦЕНАТА Е ЗА 100 ПАРЧИЊА. Влез Во Цевката со инка, Длабоки Внатрешни Назабувања, Лемење или преклопување на шевовите. КПЛ МИЛ-СПЕЦИФИКАЦИЈА Терминал НАВРТКИ Класа 1. Изолација Боја Црвена. Мс17143-19 Класа 1. ОЕМ ТРАГА НА РАСПОЛАГАЊЕ.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне