• Свеж
Ткаенина од лажица-Ретро Атомски Триаголник Круг Мод 1960-Тите Форми Геометриски Печатени На Ливче Потпис Памучна Ткаенина Масти Четвртина-Шиење Ватиран Облека Зан?

Ткаенина од лажица-Ретро Атомски Триаголник Круг Мод 1960-Тите Форми Геометриски Печатени На Ливче Потпис Памучна Ткаенина Масти

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Ретро Коктел Декор Мод Домашна Ткаенина Од Атомски Триаголник Отпечатена од ткаенина Од Лажица Бтиспунгла е одржливо отпечатена во САД користејќи нетоксични мастила и етички извори на материјали. Нашиот уникатен процес на барање значи дека можете да го најдете совршениот дизајн и да го испечатите по нарачка на вистинската ткаенина за вашиот проект! Со Лажица, можете да се поврзете со уметници од целиот свет. Секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба! Оригинален Дизајн Авторски Права : Тоњаневтон. ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ И НАПРАВЕН ВО САД : дизајнот по ваш избор на фотографијата од списокот е отпечатен по нарачка користејќи еколошки мастила на база на вода врз избраниот избор на ткаенина. Изберете или намалување на дворот или маснотии. Повеќе дворови ќе се печатат како континуирана должина, повеќе масни четвртини се произведуваат како индивидуални парчиња. ОПЦИИ ЗА СЕЧЕЊЕ : ПОКРАЈ ДВОРОТ : еден двор од ткаенина е долг 36", а повеќе дворови ќе се печатат како континуирана должина. Ширината на дворот ќе зависи од видот на ткаенината што ќе ја изберете. Ние не нудиме половина дворови. Селвеџ е отпечатен. ДЕБЕЛА ЧЕТВРТИНА : 1/4-ти двор сече ткаенина, со димензии 18" долга за половина од ширината на дворот (варира врз основа на избраната ткаенина). Иако се потрудивме точно да ја претставиме бојата, боите може да се прикажат на компјутерскиот екран поинаку отколку на печатените материјали.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне