• Свеж
Гилдан-Ултра Памучна Џебна Маица Со Долги Ракави - - Безбедност Портокалова Големина: С

Гилдан-Ултра Памучна Џебна Маица Со Долги Ракави - - Безбедност Портокалова Големина: С

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

6 мл.10 мл.100% памук. Спорт Греј : 90/10 памук/полиестер. Безбедносни бои : 50/50 памук/полиестер. Класично вклопување. Двојна игла 7/8 " јака. Снимено вратот и рамената. Една игла лево градите постави џеб. Ребра манжетни. Двоен џеб со игла и долни рабови. Четвртина-се сврте кон елиминирање на централниот набор. Безбедност Зелена : Во Согласност СО АНСИ / ИСЕА 107. Етикета солза. 6 мл.10 мл.100% памук. Спорт Греј : 90/10 памук/полиестер. Безбедносни бои : 50/50 памук/полиестер. Класично вклопување. Двојна игла 7/8" јака. Снимено вратот и рамената. Една игла лево градите постави џеб. Ребра манжетни. Двоен џеб со игла и долни рабови. Четвртина-се сврте кон елиминирање на централниот набор. Безбедност Зелена : Во Согласност СО АНСИ / ИСЕА 107. Етикета солза.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне