• Свеж
Лесно Улица Легенда Чизми

Лесно Улица Легенда Чизми

DEN 415.84

Од стока
Во продавницата

Стилски градски каубојки Ќе ја носат Легендата По Лесна Улица. Гроздобер материјален интерес и карактеристични шевови го нагласуваат дизајнот инспириран од западот. Двојно гор странични панели кои се протегаат за вклопување. Флексибилен и лесен на цврста блокирана пета и заострен прст. Истегнете се за вклопување и удобност. Поместена подножје. 0.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне