• Свеж
Јохомеен Женски Преголем Дуксер Со Долги Ракави На Екипажот Секојдневен Лабав Фитинг

Јохомеен Женски Преголем Дуксер Со Долги Ракави На Екипажот Секојдневен Лабав Фитинг

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Женски Предимензиониран Дуксер Со Долг Ракав На Екипажот Обичен Лабав Врвка за Влечење ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Top Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Lengths483494cm/37.01"45cm/17.72"58cm/22.83"62cm/24.41"M61036100cm/39.37"47cm/18.50"59cm/23.23"64cm/25.20"L81238106cm/41.73"49cm/19.29"60cm/23.62"66cm/25.98"XL101440112cm/44.09"51cm/20.08"61cm/24.02"68cm/26.77"XXL121642118cm/46.46"53cm/20.87"62cm/24.41"70cm/27.56"XXXL141844124cm/48.82"55cm/21.65"63cm/24.80"72cm/28.35" ова е неверојатен дизајн. Класиците започнуваат од класици, а не од класици, што ви овозможува да уживате во животот. Донесете убаво чувство и добро расположение во текот на денот. Многу мода и модерен здив. Сосема ново пакување, напуштајќи ја старата er, поефикасно ја штити стоката. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Ние сме среќни да ви помогнеме.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне