• Свеж
Фиа Ад. ОЕ37-СИВА ФИАОЕ37-СИВА 01-Ф СЕРИЈА КОФИ Х ОДМОР СИВА

Фиа Ад. ОЕ37-СИВА ФИАОЕ37-СИВА 01-Ф СЕРИЈА КОФИ Х ОДМОР СИВА

DEN 454.72

Од стока
Во продавницата

Фиа Ад. 01-03 F СЕРИЈА КОФИ H/ОДМОР Сива Седиште Покритие Ое Прилагодено Седиште Покритие Ое Обичај Седиште Покритие; Твид; Сива; Кофа Седишта; Прилагодливи Потпирачи за Глава; КАРАКТЕРИСТИКИ : Инженер За Исполнување или Надминување На Стандардите На Производителот На Возилото. Поместена Назад И Перница Поддржува За Дополнителна Удобност. Форма-Одговара Заврши Околу-Дизајн. Повеќенасочни Калапи За Истегнување На Контурите На Седиштето. Лесно Инсталирање со супер-ЗАФАТ На Системот За Прицврстување Отпорен на Лизгање. Инсталира Во Минути Без Потребни Алатки. Високо Издржлива Ткаенина ОД Твид Отпорна На Триење. Сите Ткаенини Лесни; Брза Боја И Отпорна На Пламен. Возило Тес. Повеќе од дваесет и пет години Фиа е лидер во квалитетно и иновативно текстилно инженерство за автомобилскиот резервен пазар. Со главниот фокус на крајниот корисник, Фиа разви иновативни дизајни и во внатрешни и во надворешни сопствени додатоци.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне