• Свеж
Добијте ја женската јака за печатење на јака

Добијте ја женската јака за печатење на јака

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Душата на поетот, во форма на десен стил. Добијте го врвот за печатење јака за жени за жени ве ослободува да го искажете секој аспект на себе. Исечете го ултра-лаусот и блузот, волуменот на врвот има екстра-широка јака за бура што се протега над рамената, совршено врамување на лицето. Деколтето во врска со врската може да се стилизира отворено или затворено во зависност од вашето расположение. Завршено со целосни ракави со балон, целокупниот ефект е женски и моќен, совршен над сите ваши омилени дното, од слаби фармерки до хеланки. Материјал : 51% памук/49% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Loose. Деколте : јака од шушкање со вратоврска на клучот. Затворање : пуловер. Ракави : Долги ракави со манжетни со едно копче. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Балон ракави. Врвот за печатење на јака од женски рифли од Get.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне