• Свеж
Casio Men's Tan Nylon Strap Watch FT500WC-5BVCF

Casio Men's Tan Nylon Strap Watch FT500WC-5BVCF

DEN 1216.00

Од стока
Во продавницата

Во движење или само дома, овој испробан и вистински стил е одличен за секојдневно носење. Тан кожа/ткаенина лента аналогна часовник со бело лице. 37мм смола / прозорец за датум / ел задно осветлување со подот / отпорен на вода на 100 метри / тен најлон Брза обвивка за завиткување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне