• Свеж
Империјал 1 5CT TDW Diamond S Sterling Silver Crossover Shank Cluster Halo Bridal Set

Империјал 1 5CT TDW Diamond S Sterling Silver Crossover Shank Cluster Halo Bridal Set

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Земете го здивот со овој пенлив Дијамантски невестински прстен. Изработен во сребро, прстенот за ангажман има кружен кластер на облици на тркалезни дијаманти во центарот. Хало на тркалезни дијаманти го загрозува овој кластер, правејќи го пенливиот центар. Елегантно изработениот кросовер разделен Шанк, поставен со тркалезни дијаманти и манекенки, заедно со границата со миленици му дава на овој прстен неспоредлив шарм. Координативниот свадбен бенд поставен со тркалезни дијаманти и глупости, завиткан во границата со Милгрин, го комплетира ансамблот. Завршено на светло полиран сјај, овој невестински сет плени со пенливи дијаманти и софистициран дизајн. Империјал 1/5 CT TDW Diamond S925 Стерлинг Сребрен кросовер Шанк Кластер Хало невестински сет (I-J, I2).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне