• Свеж
Yorkујорк Метс - Постер на Пит Алонсо со иглички, 22.375 34

Yorkујорк Метс - Постер на Пит Алонсо со иглички, 22.375 34

DEN 159.84

Од стока
Во продавницата

Овој тренд меѓународен MLB New York Mets - Pete Alonso 19 wallид постер е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International MLB New York Mets - Пит Алонсо 19 wallиден постер со Push Pins Trends Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Вклучува 30 влезови со чисти пластични глави и точки на челична игла. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне