• Свеж
Зелените Пешкир Дуо Џет Црна

Зелените Пешкир Дуо Џет Црна

DEN 2239.84

Од стока
Во продавницата

Дуото Пакетот им обезбедува на голферите врвна комбинација за чистење на пригодна Крпа од Микрофибер Зелена боја и практична четка за клубови. Бидете сигурни дека вашата опрема за голф не ги загрозува вашите удари за голф. Чувајте Дуо Микрофибер Зелена Крпа и Четка За Клубови на вашата торба и пониски резултати со вртење на топката на секој удар. Мека, кадифен и издржлив. Отпорен на дамки. Антимикробен. Големина : 16 "х 16". Доаѓа со карабинер клип.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне