• Свеж
Ханас Организатор За Печатење Цртани Филмови Во Бања Перење Со Заграда Мрежа Градник Долна Облека Торба За Перење Додатоци За Бања, 5, 90Х6, 29во

Ханас Организатор За Печатење Цртани Филмови Во Бања Перење Со Заграда Мрежа Градник Долна Облека Торба За Перење Додатоци За

DEN 139.20

Од стока
Во продавницата

Цртан Филм Печатење Торба За Перење Со Заграда Мрежа Градник Долна Облека За Перење Опишете : Заштитете ја облеката, намалете го тркалањето и искривувањето на машината за перење и чувајте ја облеката во нејзина форма.Лебот се користи заедно со машината за перење за да се олесни и побрзо перењето.Заштитете го цилиндерот на машината за перење и продолжете го времето на употреба на машината за перење.Изработен од висококвалитетни материјали, тој е издржлив и совршено перење за модерниот дом.Изберете ја вистинската кеса за перење.Спакувајте облека така што тие се помали од 2/3 од волуменот на торбата.Ставете го во машината за перење откако ќе го затворите патентот.Спецификација : Материјал : Полиестерзиза : 15cmx16cmpackage Содржина : 1 x Перење Bag Note : 1. Сите димензии се мерат рачно, може да има отстапување од 2-3 см;2. Поради разликата на различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Фала! Ефикасно складирање, издржлив, цврст материјал, не лесно оштетен, не зафаќа простор, решавајќи го вашиот проблем со складирање. Дизајнот на животните е симпатичен и интересен, правејќи ја вашата соба да изгледа многу жива. Ве молиме обрнете внимание на големината на производот, а потоа изберете го производот што ви одговара, поради рачно мерење, големината може да биде неколку сантиметри грешка, ви благодариме за разбирањето!. Во зависност од светлината на компјутерот на различни монитори, боите може да се разликуваат од вистинските бои, ве молиме дозволете некои разлики во бојата, ви благодариме за вашето разбирање!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне