• Свеж
Накит Од Лу 14к Жолто Злато Сингапур Со Бар Синџир Ѓердан

Накит Од Лу 14к Жолто Злато Сингапур Со Бар Синџир Ѓердан

DEN 6079.84

Од стока
Во продавницата

14к Жолто Злато 1,3 ММ Сингапур Со Ѓердан Со Ланец-18 Инчи ГАРАНТИРАНО 14к Злато, Автентицирано со Печат од 14к. Изработени Со Најквалитетна Изработка. Кавга Слободен 30 Ден Целосна 100% Политика За Наплата. Предметите се помали од она што се појавува на фотографијата. Фотографијата е зголемена за да покаже детали. Вклучена Кутија За Накит.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне