• Свеж
Колиша Дами Костими За Капење У Врат Два Костими За Капење Без Жица без Ракави Танкини Комплети Полка Летен Одмор Секси Без Грб Обложена Шуплива Црвена 3xl

Колиша Дами Костими За Капење У Врат Два Костими За Капење Без Жица без Ракави Танкини Комплети Полка Летен Одмор Секси Без

DEN 575.84

Од стока
Во продавницата

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Костими За Капење, Женски Танкини Комплети, Дводелни Костими За Капење, Женски Костими За Капење На Плажа Тип На Шема : Полка Точка Боја : Црна, Темносина, Светло Сина, Црвена Големина : Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Сад - Тагови Л, САД М - ТАГОВИ XL, САД Л Тагови 2 XL, САД XL Тагови 3 XL, САД 2 XL Тагови 4 XL, САД 3 XL Тагови 5 XLMaterial : Полиестер, Spandex Neckline : U Должина На Вратот : Без Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Датуми, Филмови карактеристики : 1. Женските Костими за Капење се изработени од висококвалитетна ткаенина. Мека и удобна, добра дише и издржлива. Супериорен во материјалот и извонредноста во изработката ја прави кожата многу кул во топло време.2. Дводелниот комплет танкини е прекрасен за да го покажете вашиот и прави да изгледате потенок, што ја зголемува вашата доверба на плажа и ве прави попримамливи, шик и флертување3. Вградениот градник нуди доволно поддршка и совршено ги надополнува вашите гради . нуди поцврсто вклопување додека уживате во времето на плажа.4. Костимот за капење е погоден за одбојкарски спорт, кампување, плажа, пливање, трчање, на семејна забава во базен, летен одмор и други прилики.Содржина на пакетот : 1 х Женски Комплети Танкини (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Жени Две Парчиња Костими за Капење. Летни Костими За Капење На Плажа. Дами Без Ракави Облека За Плажа, Женски Танкини Комплети. Материјал-82% Полиестер, 18% Спандекс. Ткаенината е Мека И Пријателска За Кожата, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Овој Комплет Танкини За Костими За Капење Без Ракави Ви Дава Посебно Чувство На Самодоверба, Убавина. Долниот Дел на Бикини Со Висок Струк Со Контрола на Стомакот Може Подобро да Го Скрие Стомакот и Да Направи да Изгледате Потенок. Овој костим за Капење без Жица ќе се Чувствувате Удобно.Дизајнот Со Висок Струк и Цветен Принт Го Засилува Костимот за Капење, За Да Биде Пошармантен, Одличен и Шик. Повод-Двете Парчиња Костими За Капење Се Погодни За Забава На Плажа, Забава Во Базен, Спа Центар, Солариум, Одмор, Игри на Плажа, Летен Одмор, Крајбрежје, Сурфање, Топла Пролет, Лебдење. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне