• Свеж
Нема граници за меки гаќички за женски, 5 пакувања, големини XS-xxxl

Нема граници за меки гаќички за женски, 5 пакувања, големини XS-xxxl

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Надвор со стариот, со новиот. Време е за ажурирање на фиоката за Undie и безграничен мултипак на памук од граници не е само билет. Добивате пет пара удобни гаќички од грб, исто така, исто така се слатки и шарени. Loveе ја обожавате мекото чувство и ребрести текстура на овој комплет за гаќички. Само на. Материјал : 97% памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 5 модни ситници. Големина : Моделот е 5’7 ”и носи покриеност со големина S. : Минимално. Затворање : Повлечете. Тип на половината : Покриена еластична лента за половината со декоративен лак. Карактеристики : памучен густ; покриено еластично отворање на нозете за дополнителна удобност; ребрести текстура; Мека и истегната. Долна облека од 5 пакувања за жени од без граници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне