• Свеж
Суавител Комплетна Ткаенина Омекнувач Фен Листови, Поле Цвеќиња, кт

Суавител Комплетна Ткаенина Омекнувач Фен Листови, Поле Цвеќиња, кт

DEN 111.52

Од стока
Во продавницата

Комплетни Листови За Сушење суавител Со Супериорна Брза Сува Технологија*Комплетни Листови За Сушење Ткаенини Со Омекнувачи Со Целосно Поле Суавител Имаат супериорна технологија* што ги намалува статичните и брчките и обезбедува брзи суви придобивки** - сето тоа додека дава неодоливо омекнување и свежина што вие и вашето семејство ќе ги сакате.Обидете се да ги ставите во фиоки за комоди, плакари, куфери, чанти за вежбање — дури и во вашиот автомобил — за да го задржите мирисот на лаванда со вас каде и да одите.И за уште подобри резултати за перење, спарете Ги Комплетните Чаршафи За Сушење Цвеќиња Суавител Со Комплетен Регенератор За Течна Ткаенина Суавител, што помага облеката да изгледа понова подолго**!* Обезбедува Брза сува корист Наспроти Редовните Листови За Сушење Суавител**По 5 миења; тестиран на памучна и памучна полиестерска ткаенина; наспроти детергент сами50 Години Љубовна Мекост, Свежина и Грижа со децении, луѓето го избраа Суавител за начинот на кој ги прави мирисот и чувството на алиштата — но и за тоа како се чувствуваат како дома. Суавител е повеќе од само збир на неговите делови : тоа е безусловна љубов, флаширана. Денес, нашите регенератори за ткаенина се достапни и достапни, одговорно направени,* и се безбедни за сите машини за перење. Како бренд, ние се грижиме за повеќе од вашата облека - ние сме посветени да ви помогнеме да се грижите за она што најмногу го сакате и да ви помогнеме да му дадете на вашето семејство љубовен допир што трае.*За да дознаете повеќе, посетете / одговорно-направена е една кутија Од 70 кт Со Комплетни Листови За Сушење Цвеќиња Со Омекнувач На Полето Суавител. Suavitel Комплетен Омекнувач Супериорна Технологија обезбедува Брза сува корист наспроти Редовните Листови за Сушење Suavitel*. Нашите листови за сушење ја намалуваат статиката и брчките**. * Обезбедува Брза сува корист наспроти Редовните Листови За Сушење Суавител**По 5 миења; тестиран на памучна и памучна полиестерска ткаенина; само наспроти детергент. Суавител Комплетниот Омекнувач обезбедува неодолива мекост и свежина. За побрзо време на сушење, едноставно додадете Комплетен лист За сушење Суавител во алиштата пред да започнете со циклусот на сушење. За дополнителна мекост и свежина, додадете повеќе. Обидете се да додадете Комплетни Чаршафи За Сушење Суавител во фиоките, плакарите, куферите и чантите за вежбање за поттик на свеж мирис. Поле Цвеќиња Мирисот е релаксирачки поздрав до сопствениот фантастичен мирис на природата. Спарете Со Суавител Комплетно Поле Цвеќиња Течен Омекнувач За да и помогнете на вашата облека да изгледа понова подолго**, за дополнителна свежина и мекост.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне