• Свеж
Жолта И Виолетова Квадратна Дрвена Риба Кравјо Ѕвоно Со Висок И Низок Тон Говеда Ударни Инструменти

Жолта И Виолетова Квадратна Дрвена Риба Кравјо Ѕвоно Со Висок И Низок Тон Говеда Ударни Инструменти

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Описr. r. дали барате професионална, но сепак прифатлива дрвена риба? Дали сте во потрага по цврста, доверлива алатка која може да изврши повеќе работни места одеднаш? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Нашата професионална дрвена риба мора да ги задоволи вашите потреби. Тоа е еден од најдобрите избори за вас.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Жолта и виолетова.р. - Големина : 16 х 12,8 х 2,3 см.р. - Материјал : Пластика и метал.р. - Изработени Од ЕКОЛОШКИ СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, светла боја . р. - прстен завртка за различни загради.р. - Природен и јасен звук, одличен за одгледување деца деца музички senseам смисла.р. - металната заграда не е лесно деформирана и може да се користи долго време . р. - завртката одговара на прстот и може да се фиксира веднаш до барабанот, слободно да го прилагоди аголот, а ротацијата е без напор. Изработени од ЕКОЛОШКИ СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, светла боја. Прстен завртка за различни загради. Природен и јасен звук, одличен за негување на децата деца музички senseам смисла. Металната заграда не е лесно деформирана и може да се користи долго време. Завртката одговара на прстот и може да се фиксира веднаш до барабанот, слободно да го прилагоди аголот, а ротацијата е без напор.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне