• Свеж
Канон, CNMCRTDG034Y, Тонер Кертриџ, Секој

Канон, CNMCRTDG034Y, Тонер Кертриџ, Секој

DEN 3058.40

Од стока
Во продавницата

Овој p Q Тонер е развиен за производство на светлина и канцелариски средини За Вашиот canon image Runner C1225, image Class MF810 C, CLASS mf810c ВО боја И COLOR image Class MF820 C.Овој тонер постигнува навистина избалансирани репродукции на бои, како и постојан квалитет на сликата и висока продуктивност. Пк Тонерот вклучува восок во честичката на тонерот, овозможувајќи спојување без масло. Исто така, содржи нова формула за смола во честичката за да помогне во подобрувањето на перформансите на спојување, продуктивноста и квалитетот на сјајот. Употребата на овој тонер со вашиот канонски уред овозможува и заштеда на енергија поради подобрените перформанси на спојување. Кертриџот дава приближно 7.300 страници. Канон Оригинален Тонер Кертриџ, 1 Секој (Количина) Канон 9451Б001 (34) Тонер, Жолта : Лесен за замена. Создадете висококвалитетни документи со чисти линии. Новиот дизајн НА КАСЕТАТА ЗА ТОНЕР IAP помага да се елиминира традиционалното капаче за тонер. Индикатор На Пазарот( Број На Кертриџ) : 34. Тип На Снабдување : Тонер.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне