• Свеж
Боја За нокти Јапонски Цврст Гел За лак За Нокти Гел За Сенки За Очи Мал Комплет Ексклузивен Салон За Нокти За Дизајн На Уметнички Салони За Нокти Подароци За Маники

Боја За нокти Јапонски Цврст Гел За лак За Нокти Гел За Сенки За Очи Мал Комплет Ексклузивен Салон За Нокти За Дизајн На Уметнички

DEN 191.84

Од стока
Во продавницата

36 Боја Јапонски гел за цврст лак за нокти постави гел за плочи за сенки за Очи мал комплет ексклузивен за салон за нокти. Материјал : . Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 105гр. големина На Пакетот : 18х8х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Лесно Се Нанесува На Природни Или Вештачки Нокти Без Никакви Вештини . Лесно Е За Секого. Можете Лесно Да Направите За Кратко Време Со Четка. Лесна Примена И Добра Издржливост.Со Соодветна Примена, Траете Најмалку 3 Недели. Лакот За Нокти Е Направен Без Груба Состојка Што Го Прави Да Има Низок Мирис, Без Штета На Вашите Нокти. Идеален за Користење На Овој гел лак За САМОСТОЈНИ Дизајни На Нокти Дома. Како Подарок За Маникир За Пријателите, Особено На Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, Роденденот, Годишнината. Кога Го Добивате Овој Подарок, Сигурно Ќе Биде Изненадување Како Ниеден Друг. Можете да НАПРАВИТЕ свој стил на уметност за нокти. Секоја боја е полна со страст. Тоа е одличен идеален за сите секојдневни работа или датира, партија или церемонија активност, како Што Се Роденден, Одмор, Годишнина, Денот на Вљубените, денот на мајката подарок.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне