• Свеж
ОМП издигнување Тразиција на колк црна црвена лева рака

ОМП издигнување Тразиција на колк црна црвена лева рака

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Ткаени со дијамантско-заклучување. Подлога за удобност. Тешки патенти. Вентилирани џебови. Дополнителни ракави. Клипови со двојни ремени Д-прстен. 2 "Приемник на ремен. Ракав ракав. Ракав на пенкало. Ракав за кик.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне