• Свеж
Картерс мечка гравчиња кадифен

Картерс мечка гравчиња кадифен

DEN 398.08

Од стока
Во продавницата

Оваа плишана мечка од грав на мечката на Картер е совршена комбинација на дизајн и квалитет. Мечката е направена со кафеав супер мек материјал. Мерење на 10 инчи, оваа мечка е совршена големина за мали раце и големи гушкања и мекиот материјал е нежен на кожата на бебето. Соодветно за деца на сите возрасти и фази. Оваа мила мечка е совршена комбинација на дизајн и квалитет. Супер мек материјал е нежен на кожата на бебето. Карактеристики на кафеав супер мек материјал. Лесно е да се држат за мали раце. Соодветно за деца на сите возрасти и фази.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне