• Свеж
Yumearth глутен без вкус на праска мека рибизла за јадење, Оз, пакет

Yumearth глутен без вкус на праска мека рибизла за јадење, Оз, пакет

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Вкус на праска мека јадење со ликоми со вистински* овошен сок* yumearth таседата е направена со овошен сок, како што е наведено на панелот за состојки. Не е наменето да го замени овошјето во диетата, затоа ве молиме јадете многу овошје и зеленчук карактеристики на производи природно зачинети. Нема синтетички бои. Искрено направено.? Секогаш неодолив. Вистински овошен сок. Без глутен. Без кикирики. Нема синтетички бои. Направено со : без соја, без јајце, без млекара, без сируп од пченка со висока фруктоза. Веган. Ајде да се поврземе! Имаме многу да споделиме! Фејсбук /Yumearth, Twitter @yumearth, Instagram @yumearth Повеќе на /состојки.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне