• Свеж
Јплзи Женски Печатен Моден Секојдневен Џеб Кардиган Со Долги Ракави

Јплзи Женски Печатен Моден Секојдневен Џеб Кардиган Со Долги Ракави

DEN 479.84

Од стока
Во продавницата

Сезона : Пролет, лето, aut, зима. Пол : Жени. Повод : Повик, Партија. Материјал : полиестер. Тип На Шема : Печатење. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долги ракави. должина : Редовно. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Висат Или Линија Сува Жени Потресени Кардиган Долги Маслинови Кардигани За Женска Табела : . Големина : S Биста : 100cm/39.37" Рамо : 48cm/18.90" Ракав : 60cm/23.62" Должина : 84cm/33.07"Големина : M Биста : 106cm/41.73" Рамо : 49cm/19.29" Ракав : 61cm/24.02" Должина : 85cm/33.46"Големина : L Биста : 112см/44.09" рамо : 50см/19.69" ракав : 62см/24.41" должина : 86см/33.86"големина : xl биста : 118см/46.46" рамо : 51см/20.08" ракав : 63см/24.80" должина : 87см/34.25"големина : xxl биста : 124см/48.82" рамо : 52см/20.47" ракав : 64см/25.20" должина : 88см/34.65" ① прилики погоден за Секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,Одмор,клубови и состаноци. Жените Лесен Отворен Преден Џемпер Жени Вратоврска Половината Кардиган. ● Должина за хеланки,фармерки,шорцеви или Панталони. Можете Да Ја Маичката Во Вашите Шорцеви Или Здолништа За Стилски Изглед Сите Сезони! Формални Џемпери Кратки Отворени Кардигани За Жени. ①Материјал Е Направен Од Полиестер, Мек Материјал, Лесен И Дише, Одличен Тактилен На Вашата Кожа. За Претстојните Сите Денови. Женски Кардиган Џемпер Женски Маскирна Кардиган. Queters Quotes Овој Секојдневен Јакни Опремен Со Цветни Дизајн И Средната Страна Пресече, Но Се Сече Со Боемски Цветни Отпечатоци, Кој Ви Дава Чувство На, Но, Исто Така, Открива Стабилна. Врвовите За Жени Ќе Ги Модифицираат Вратот И Рамото, Ќе Ве Направат Шармантни И Привлечни. Должината На Врвовите Изгледа Продолжете Ги Нозете, Додавајќи Уникатно Чувство . Жените Предвремени Кардиган Џемпер Туника Кардигани Жени Лесни.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне