• Свеж
Онигрид владетел сет броење, мултипак од 3

Онигрид владетел сет броење, мултипак од 3

DEN 230.40

Од стока
Во продавницата

Овие владетели беа дизајнирани да ви дадат крајна точност кога станува збор за мерење, обележување и исекување на вашите парчиња. Владетелите имаат јасна акрилна конструкција со црно и жолто обележување и упатства за употреба. Овој мултипак содржи 3 комплети од три владетели на омниград : 1x6in, 4x4in и 6x6in. 9 владетели во сите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне