• Свеж
Ретро Касети Патување Ранец За Мажи Жени Класичен Голем Капацитет Колеџ Лаптоп Ранец

Ретро Касети Патување Ранец За Мажи Жени Класичен Голем Капацитет Колеџ Лаптоп Ранец

DEN 511.84

Од стока
Во продавницата

Ранец За Девојчиња Момчиња Училишен Капацитет Ранци За Деца Водоотпорни Торби За Книги Секојдневен Лаптоп Ранец Материјал : оваа печатена торба за вежбање е изработена од водоотпорна И издржлива Оксфордска ткаенина, добра способност за здив, а нејзината ткаенина има добра мекост и издржливост, што ја прави идеална за секојдневна употреба. Големина На Ранец за патување : 11,8 х 4,5 х 16,1 инчи(30 х 11,5 х 41 см). Погоден за патување, мобилна работа, активности на отворено, градски патувања и службени патувања. Може да се користи како патна торба, дневен секојдневен ранец или торба за лаптоп. Лесна Торба За Лаптоп : овој лесен машки ранец има засилени прилагодливи ремени, обезбедуваат крајна удобност. Ergономските ремени за рамо со заден панел што дише може да го ублажат притисокот врз рамената. Издржливите рачки ве прават поудобни кога го фаќате задниот пакет. Спортски Ранци : дизајн Со Голем капацитет, независниот компјутерски простор во главниот џеб може да собере лаптоп од 15 инчи и мрежест џеб од секоја страна за шише со вода. Обезбедува многу простор за складирање на вашата опрема. Исто така, има горна рачка за носење што ви овозможува да ја носите кога на рамената им треба пауза. Мултифункционален Ранец : овој пешачки дневен пакет е погоден за сите ваши секојдневни потреби. Лесно е да одговарате на која било од вашата облека. Можете да го користите за се што ви треба од кампување, шопинг, работа, патување, секојдневна, секојдневна употреба или што било друго. Одличен секојдневен дневен ранец за секојдневна употреба како работен ранец,деловен ранец и ранец за патување, погоден за мажи жени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне