• Свеж
Жени Влечки И Мажи Нелизгачки Памучни Ленени Внатрешни Влечки Со Отворени Прсти Домашни Парови Влечки Спална Соба Чевли За Дишење

Жени Влечки И Мажи Нелизгачки Памучни Ленени Внатрешни Влечки Со Отворени Прсти Домашни Парови Влечки Спална Соба Чевли За Дишење

DEN 383.84

Од стока
Во продавницата

Големина : 42 САД : 8,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6,5 ЕУ : 40 ЈП : 25,5 см ЦН : 255 Должина На Стапалото : 25,5 см/10,04" големина на етикетата : 42-43 Големина : 44 САД : 9,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7,5 ЕУ : 42 ЈП : 26,5 см ЦН : 265 Должина На Стапалото : 26,5 см/10,43" големина на етикетата : 44-45 Жени И Мажи Кои Не Се Лизгаат ПАМУЧНА ленена ВНАТРЕШНА ВЛЕЧКА СО ОТВОРЕНИ ПРСТИ ДОМАШНИ ПАПУЧИ за ПАРОВИ спални чевли за дишење карактеристики : } материјал ѓонот Не прави бучава И има голем опсег на текстура против лизгање,го подобрува триењето ПОМЕЃУ ВЛЕЧКИТЕ И ЗЕМЈАТА И ГО ПОДОБРУВА НАШЕТО .€Удобно и Меко Перниче}женската влечка дизајнирана со памук и лен и влошка од мемориска пена со висока густина за да ви обезбеди перница,а не лизгава, не-деформабилна и широк дизајн на главата што го ослободува прстот во воздух до здив, судирот на прстите боли или паѓа. Супер меките ленени влечки прават да се чувствувате како стапнете на облакот, дајте им на нозете исклучително удобност и .●Лесна Нега И Рачно перење, како и машинско перење,домашните влечки се лесни за нега само со ладна вода, не избелувајте.не им требајте на посебно место, само закачете ги да се исушат .●Лесен И Издржлив ● многу е тивко одење по подот бидејќи се многу лесни, исто така можете лесно да се лизгате и исклучувате брзо!папучи користат цврст процес на рабовите на горниот стабилен, и ќе трае долго време.①Прилики слајд папучи се погодни за лето и зима,внатрешна и надворешна употреба,тоа е лесен и дише,-апсорбира.како дневна соба, домашно пешачење, спална соба.влошката од мека мемориска пена ќе направи да се чувствувате како одите по облакот, тоа е многу одлична опција за вашиот секојдневен живот. папучи за жени. Женски Чевли. Женски Бања Против Лизгање Влечки Внатрешна Куќа Дома Кат Меки Ѓон Сандали Чевли. Влечки во секојдневен стил. Погоден за секое слободно место внатре и на отворено. Како подарок за семејството и пријателите, држете ги нозете топли воumn и зима. Рачно миење со ладна вода. Сув воздух и сув рамен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне