• Свеж
Најголемата Бреза Барокна Шупливи Квадратни Круг Фау Бисер Шарм Обетки Обетка Жени Накит Подарок Легура, Фау Бисер Розова

Најголемата Бреза Барокна Шупливи Квадратни Круг Фау Бисер Шарм Обетки Обетка Жени Накит Подарок Легура, Фау Бисер Розова

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Спецификации : . Одликувајќи се со шуплив шарм на квадрат/круг со инкрустиран вештачки бисер, покажете го вашиот елегантен темперамент. Погоден за секојдневно носење и широк спектар на забави или фестивали. Прекрасен подарок за вашата љубовница, свршеница или женски пријатели. Тип : Обетки. Пол : Женски. Тема : Убавина. Стил : Мода. Материјал : Легура, Вештачки Бисер. Прилики : Свадба, Вечерна Забава, Банкет, Подарок, Запознавање итн. Карактеристики : Шуплив Шарм На Квадрат/Круг, Инкрустиран Вештачки Бисер, Подарок. Големина : о : 4см х 2,4 см/1,57 " х 0,94", Б : 4,6 см х 3,1 см/1,81 " х 1,22", Ц : 7см х 2,4 см/2,76 " х 0,94", Д : 7,8 см х 3,1 см/3,07 "х 1,22" (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 Пар Обетки Со шуплив шарм на квадрат/круг со инкрустиран вештачки бисер, покажете го вашиот елегантен темперамент. Погоден за секојдневно носење и широк спектар на забави или фестивали. Прекрасен подарок за вашата љубовница, свршеница или женски пријатели. Обетки. Најголемиот Бреза Барокна Шупливи Квадратни Круг Вештачки Бисер Шарм Обетки Обетки Жени Накит Подарок. Шуплив Шарм На Квадрат/Круг, Инкрустиран Вештачки Бисер, Обетки За Подароци.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне