• Свеж
Машки Американски Чино Директно Вклопуваат Рамен Преден Панталон

Машки Американски Чино Директно Вклопуваат Рамен Преден Панталон

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Американскиот Чино Рамен Преден Директно Вклопен Панталон е идеален додаток во вашата гардероба. Оваа панталона може да се носи за работа или игра, давајќи и на секоја облека класичен, подготвен изглед. Правото вклопување има умерен пораст на половината и е директно преку ногата и глуждот. Карактеристики појас јамка појас и поштенски летаат со копче затворање. Без брчки : Специјално третирани за помалку брчки и лесна нега. Машина За Перење за лесна нега дома. Директно Вклопување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне