• Свеж
94 126 0.04 Зелен Полипропилен Преголем Килим

94 126 0.04 Зелен Полипропилен Преголем Килим

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Создадете шик атмосфера внатре или надвор од вашиот дом користејќи го овој неверојатен килим. Оваа безвременска подна покривка се одликува со софистициран, сложен дизајн користејќи нијанси на бршлен зелена и слонова коска за неверојатен стил. Овој извонреден килим е направен од 100% полипропилен за долготрајна издржливост и отпорност на дамки за да одговара на вашите животни потреби. 94" х 126" х 0.04 " Зелен Полипропилен Преголем Килим.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне