• Свеж
Ханес Машки И Големи Машки Екосмарт Руно Панталони, Големини С-3ХЛ

Ханес Машки И Големи Машки Екосмарт Руно Панталони, Големини С-3ХЛ

DEN 559.20

Од стока
Во продавницата

Без разлика дали лежите дома или трчате задачи низ градот, Овие Машки Панталони Од Руно Од Екосмарт од Ханес се вашиот избор. Изработени со Ниско-пилула, Висока густина На бод PRINTPRO XP РУНО и завршени со покриен еластичен појас со внатрешна врвка за влечење, тие се дизајнирани да ве одржуваат удобно додека сте во чекор со секој ваш потег. Класичен секојдневен стил, со опуштено вклопување и заострена нога која завршува со еластична манжетна за да ги задржите на место, овие влечни спортски панталони прават совршено спарување со се, од вашите омилени маици во потопло време до најновите шахти и дуксери кога температурата паѓа. Направено со до 5% полиестер направено е од рециклирана пластика. Ниско-пилула, високо-бод, средна тежина 7,8-мл руно стои на абење-изгледа и се чувствува меко и кадифен, измијте по миењето. Различни предни и задни кревања обезбедуваат природно, удобно вклопување. Покриениот еластичен струк овозможува флексибилна леснотија на движење. Нема џебови, па изгледот е елегантен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне