• Свеж
ФИНАНСИИ: Како Да Тргувате-Позајмувајте-Позајмувајте-Инвестирајте Во Криптовалути Врсници На Врсници, Приноси Земјоделство и Инвестирање За Почетници. Алтернати?

ФИНАНСИИ: Како Да Тргувате-Позајмувајте-Позајмувајте-Инвестирајте Во Криптовалути Врсници На Врсници, Приноси Земјоделство и

DEN 324.16

Од стока
Во продавницата

*55% ПОПУСТ за КНИЖАРНИЦИ * Вашите Клиенти Никогаш Нема Да Престанат Да Уживаат во Оваа Неверојатна Книга!Дефи Револуцијата е во полн ек-не пропуштајте! Што точно Е Дефи? Зошто претставува сериозен предизвик за традиционалните финансии? Како сите зборуваат за тоа во моментов?Децентрализираните финансии започнаа со плаќање во криптовалути, но сега опфаќаат многу повеќе активности како што се позајмување, кредитирање, штедење, децентрализирана размена и многу повеќе.Сега, за прв пат, сите прашања ќе бидат одговорени на едноставен и лесен за разбирање начин, со овој сеопфатен водичво оваа книга, ќе научите : -Што Е Децентрализирано Финансирање (а што не)-Зошто Дефи Брзо Станува Се Попопуларен и Помоќен - Што Можете Да Направите Со Дефи (Ќе Бидете Импресионирани) - Како Да Заработите Крипто - Заштеди За Стабилен Крипто - Приход-Како Да Земете Крипто Заеми-Како Можете Да Инвестирате Во Дефи (профит од нејзиниот пораст!)- Ограничувања - Што Дефи Не Може Да Направи (Сеуште) - Најмногу Ветувачки Дефи Проекти Што Треба Да Ги Знаете-Суштински Дефи Трендови За Да Се Види За овој водич ќе ги покрие сите од кредитирање, позајмување, опции за тргување, флеш кредити, принос земјоделство, и повеќе!До крајот на овој водич, ќе ги имате сите потребни алатки за да започнете да заработувате пасивен приход преку децентрализирани финансиски платформи и размени.Ако сте заинтересирани да научите повеќе и да ги зграпчите овие можности со двете раце, тогаш оваа книга е за вас.Сега е ваш ред да преземете акција! Дозволете им на вашите клиенти да станат зависни од оваа прекрасна книга!Скролувајте Нагоре И Кликнете "Купи Сега" За Да Го Добиете Вашиот Дефи Водич Денес и започнете да заработувате пари денес Со Децентрализирани Финансии! Н / А.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне