• Свеж
Патување Колекција Женски Чизми Со Средно Теле, Црни, 8,5

Патување Колекција Женски Чизми Со Средно Теле, Црни, 8,5

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Изразете го вашиот стил оваа сезона во рамни чизми со тока Со Колекција На Патувања. Овие есенски чизми имаат врвни вештачки велурни горни делови што се креваат на средината на телето. Класичните тркалезни прсти и деталите со прерамки со различни токи ги нагласуваат глуждовите за да го комплетираат изгледот. Повлекување изградба. Силуета со заоблени прсти. Ткаенина поставата. Лесно поместена влошка. Синтетички надворешен ѓон. Увезени. Мерења : Обем : 16 Во Вратило : 14 3 4 Во Мерењата На Производот беа направени со големина 8, ширина М. ве Молиме имајте предвид дека мерењата може да варираат во зависност од големината. Тежината на обувките се заснова на една ставка, а не на пар. Тип На Рамна Пета : Ѓон . Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратило : 12 1/2 инчи. Обем на теле : 16 инчи. Врвен Обем : 16 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : повлекување. Стил На Пети : Круг. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Вештачки Велур. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне