• Свеж
Лајбер чоколадо и прехранбени производи Либерс Пазул, Оз

Лајбер чоколадо и прехранбени производи Либерс Пазул, Оз

DEN 186.24

Од стока
Во продавницата

Закуски, пазуви, без маснотии, торба 12 мл од 1939 година. 0 g транс маснотии по порција. Бесплатно холестерол. Од 1939 година. Раби М. Вајсмандл - Рав од Нитра - Монси. Алергенски предупредување : Овој производ е произведен во растение кое обработува/користи чоколадо, цимет, глутен, мед, кикиритки, сусам, масло од соја и други производи од соја, ореви од дрво и пченично брашно. Ве молиме, внимателно прочитајте го списокот со состојки. Ви благодарам. 12 мл (340 g) Маспет, NYујорк 11378, пазуви, без маснотии, мини и прстени. Од 1939 година. 0 g транс маснотии по порција. Бесплатно холестерол. Од 1939 година. Раби М. Вајсмандл - Рав од Нитра - Монси.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне