• Свеж
Здраво Писе И Пријатели-Омилени Вкусови На Каваи Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Здраво Писе И Пријатели-Омилени Вкусови На Каваи Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 303.84

Од стока
Во продавницата

Овие Трендови Меѓународни Здраво Писе И Пријатели-Каваи Омилени Вкусови Ѕид Постер. Врамени Трендови Меѓународните Постери се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Од деца и тинејџери до возрасни, имаме по нешто за секого. Трендови Меѓународните Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај Сертифициран од Фсц. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40" х 24"х 0.5".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне