• Свеж
Мошусни Иновации Редовни Бик Dawg Перде, Меки Мамки

Мошусни Иновации Редовни Бик Dawg Перде, Меки Мамки

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Мошусниот Булдавг Перде е практичен и корисен додаток за секој рибар. Доаѓа во ексклузивни бои и карактеристики отпечатени СО подлога 3Д очи и екстра дебел заштитен проѕирен слој. Овие Мошусни мамки се пондерирани со олово и имаат ремен за заклучување што спречува појава на инчи.- Инч тие се наменети за сите риболовни ситуации, а особено за плитки води. Мамка пондерирана со олово. Перде мамки функција заклучување темперамент кој го спречува-inchpop надвор-инчен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне