• Свеж
Машки Х-темп Трибленд Краток Ракав Мета Вредност

Машки Х-темп Трибленд Краток Ракав Мета Вредност

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Што ја прави маичката повеќе од маица? Кога нуди заштита од мирис и ве одржува ладни и суви! Технологијата X-Temp е дизајнирана да се прилагоди на температурата и активноста на вашето тело за да ве одржува ладни и суви за целодневна удобност. Фрешик напредна технологија за заштита од мирис ги напаѓа бактериите што предизвикуваат мирис во вашата облека што предизвикува мирис на вашите маици, па сега можете да се чувствувате свежо цел ден. Ханес Машки Х-темп Трибленд Краток Ракав Мета Вредност Пакет (2 - пакет) - Стил О42ТБ2 : Лесен и луксузно мек, 60% полиестер / 30% памук / 10% вискоза мешавина. Технологијата X-Temp е дизајнирана да се прилагоди на вашата температура и активност за да ве одржува ладни и суви за целодневна удобност. Фрешик напредна технологија за заштита од мирис ги напаѓа бактериите што предизвикуваат мирис во вашата облека што предизвикува мирис на вашите маици ? сега можете да се чувствувате свежо во текот на целиот ден. Врзан екипаж, ракави и полите. Лесно отстранета ознака за солзи за удобност. Машинско перење ладно со слични бои; белило без хлор кога е потребно; сушен медиум.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне