• Свеж
Елама Дома Пластична Нелизгачка Закачалка Во Црна И Сива Боја

Елама Дома Пластична Нелизгачка Закачалка Во Црна И Сива Боја

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Организирајте го вашиот плакар со леснотија! Пластичниот комплет за закачалки за нелизгање елама 50 е совршено решение за одржување на вашиот плакар уреден и организиран. Изграден со пластични и гумени материјали за совршена комбинација на лесни и издржливи. Овие закачалки имаат вртлива кука, столб за додатоци и гумени парчиња што не се лизгаат. Парчињата обложени со гума на рамената и долниот столб додаваат зафат. Совршен за закачување свила, облека со широк врат и други потешки ткаенини, спречувајќи ги да се лизгаат и да паднат на подот. Малиот висечки столб на врвот е совршен за закачување шалови и вратоврски, додека гумениот столб обложен со лизгање на дното држи панталони и панталони. Висечката кука од нерѓосувачки челик има можности за вртење од 360 степени, што ви олеснува да ја гледате облеката од секој агол. Овие мултифункционални закачалки се крајните заштедувачи на простор!. Совршен за составување облека со висечки простор за шалови и вратоврски, долен столб обложен со гума за панталони и панталони и вртење од 360 степени. Бидете креативни и видете ја целата ваша облека соберете се на една закачалка! Планирајте ги вашите тимови претходната вечер, вадејќи ја играта за погодување од вашиот ден! Пластика. Засечени. Закачалки.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне