• Свеж
Кингсвил Проверка Кујна Завеса И Ниво Во Собата

Кингсвил Проверка Кујна Завеса И Ниво Во Собата

DEN 187.04

Од стока
Во продавницата

Донесете свеж, модерен и елегантен изглед во секоја просторија со оваа мала завеса на кујнскиот прозорец со свеж зачудувачки дизајн на Проверка. Тие ќе ви ја обезбедат потребната приватност и ќе овозможат вистинска количина на светлина во секоја просторија. Секоја завеса изработена од жакард ткаенина. Совршен за кујна, соба за перење или бања за гости. Вклучени : (1) Валанс & (2) Нивоа. Полиестер. Донесете елеганција во вашиот дом со овие модерни прозорски проегирни нивоа кои ќе додадат допир на елеганција во исто време да бидат практични. Обезбедува приватност и филтрира светлина. Машинско перење во ладна вода, користете само белило без хлор кога е потребно, исушете го сувото ниско и топло железо по потреба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне