• Свеж
Печатени шорцеви за славни розови жени

Печатени шорцеви за славни розови жени

DEN 392.00

Од стока
Во продавницата

Beе бидете подготвени за сончеви денови во овие супер-светкави тексас печатени шорцеви од славна личност Пинк! Овие се совршени шорцеви со контурирана лента за половината за дополнителна удобност и летање со патент со затворање на копчињата, пет џебови и трендовски гроздобер инспириран тексас миење со исцрпена полите. Овие шорцеви имаат без напор обичен изглед и совршено се спаруваат со омилениот резервоар или маица. Материјал : 99% памук/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Тенок. Подигање : Среден пораст. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : исцрпено полите; потресено детали; поделени детали на страните; јамки на ременот; контрастни отпечатоци. Printенски тексас печатени шорцеви од славна личност розова.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне