• Свеж
Њу Орлеанс Сенс Премиер 4 7 Лице Кал Лист

Њу Орлеанс Сенс Премиер 4 7 Лице Кал Лист

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Ќе биде јасно дека сте обожавател кога спортувате Фекалии, безводни налепници за лице! Лесно се нанесуваат и отстрануваат за без напор прикажување на ентузијазам на денот на играта. Овој пакет доаѓа со повеќе од 10 привремени налепници украсени со тимска графика, за да можете да ги складирате или споделите со колегите навивачи. Официјално лиценциран со Лигата и Тимот. Безводни Налепници За Лице. Вклучува 10 Привремени Налепници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне