• Свеж
63 86 0.35 Слива Олефин Фриз Област Килим

63 86 0.35 Слива Олефин Фриз Област Килим

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Создадете разигран стил во вашиот животен простор со овој апстрактен и современ килим. Овој геометриски дизајниран тепих содржи шема на форма на дијамант користејќи тонови на виолетова слива, кралско сина и златно жолта боја. Ова ќе биде парче што нема да остане незабележано во вашиот внатрешен дизајн. Заедно со дизајнерскиот изглед и чувство, овој извонреден килим е наменет за издржливост со памучна подлога и е отпорен на дамки за вашите животни потреби. 63" х 86" х 0.35 " Слива Олефин/Фриз Област Килим.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне