• Свеж
Печатење Персонализирани Гаџети Тематски Икони Гумен Печат Само Мастило Стампер-Црно

Печатење Персонализирани Гаџети Тематски Икони Гумен Печат Само Мастило Стампер-Црно

DEN 143.84

Од стока
Во продавницата

✤ Овој оглас е за висококвалитетно самонајавување (исто така наречено Претходно) Гаџети За Печатење Тематски Икони мини Печат што трае повеќе од илјадници впечатоци за печат пред да треба повторно да се потпише. ✤ SKU-PR524-GT1-BLACK-44 = = = СПЕЦИФИКАЦИИ = = = Name Име На Брендот : Printtoo. ✤ Печатење со Само Мастило Премногу Гумен Печат со изберете икона за кутија како што е прикажано на сликата. ✤ Како Да Нарачате : можете да изберете која било Икона За Темата На Гаџетите од паѓачкото мени. Мал број се споменува во секоја икона на кутијата. Изберете го бројот на кутијата што сакате да го купите и изберете го истиот број на кутијата од дадената паѓачка за да ја поставите нарачката. ✤ Приближна Област На Впечаток : Некаде помеѓу 20 мм-24 мм. ✤ Пред-потпишан за илјадници впечатоци повторно мастило. ✤ Се одликува со еднострана подлога за мастило. ✤ Време На Производство На Печат : 2-3 Работни Дена. ✤ Пред-потпишан за илјадници впечатоци повторно мастило. ✤ 100% Задоволство Загарантирана.➽ Ние нудиме различни Мастило Боја Опција за продажба. Можете да ја изберете саканата опција За Боја На Мастило додека ја поставувате вашата нарачка : Black Црно.Blueк Блу.➌ Црвено.➍ Виолетова. Овој оглас е за висококвалитетно самонавлажнување (исто така наречено Претходно) Икони За Тематски Гаџети За Печатење мини Печат што трае повеќе од илјадници впечатоци за печат пред да треба повторно да се потпише. Приближна Област На Впечаток : Некаде помеѓу 20 мм-24 мм Има еднострана подлога за мастило. Пред-потпишан за илјадници впечатоци повторно мастило. КАКО ДА НАРАЧАТЕ : можете да изберете која било Икона За Темата На Гаџетот од паѓачкото мени. Мал број се споменува во секоја икона на кутијата. Изберете го бројот на кутијата што сакате да го купите и изберете го истиот број на кутијата од дадената паѓачка за да ја поставите нарачката. БОЈА НА МАСТИЛО : Црна/ Сина/Црвена/Виолетова. Можете да ја изберете потребната боја на мастило од дадената варијација. "Ќе добиете ""Упатства За Употреба И Нега ""со нарачката за печат како што е прикажано на една од сликата".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне