• Свеж
Летни Фустани меитианфакаи За Жени Модни Жени Лето Лежерно Печатење На Плоштад Со Краток Ракав Широк Фустан Женски Моден Виолетов Фустан

Летни Фустани меитианфакаи За Жени Модни Жени Лето Лежерно Печатење На Плоштад Со Краток Ракав Широк Фустан Женски Моден Виолетов

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе.91" Meitianfai Летни Фустани За Жени 2023 Модни Жени Лето Секојдневен Плоштад-Печатење На Вратот Краток Ракав Лабав Фустан Женски Мода 2023 Виолетова облека. Прилики : дневно; работа; излегување; одмор; плажа; теретана; вежбање; забава; свадба; празник; подарок; роденденски подароци; подароци за неа; подароци за сестри; подароци за најдобра пријателка; подароци за девојка; подароци за сопруга; подароци за мама; подароци за денот на мајките.Сезона : Лето : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Печатена Јака : Плоштад-Декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Белешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне