• Свеж
Ткаат Редење Кошница Во Собата, - Аква

Ткаат Редење Кошница Во Собата, - Аква

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Од предмети за домаќинството до непослушни играчки, скријте некои од најчестите неред со стил. Комплетот Корпи За Корпи Сорбус нуди декоративен начин за организирање на вашиот простор. Се одликува со 3 корпи со различни големини за да ги организирате вашите најважни работи со затворање на капакот. Чувајте ги вашите омилени спомени, фотографии, канцелариски материјали, производи со големина на патување и многу повеќе. За лесен транспорт, цврстите рачки од секоја страна го прават овој комплет пренослив за носење низ домот. Дизајниран со практична шема за ткаење корпи, овој комплет го прави совршениот акцент на организаторот на вашата коцка, полицата, подот или масата. Ткаат Наредени Кошница Во Собата, 3 Парчиња - Аква.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне