• Свеж
Модните Жени Ланхуи Печатеа Фустани Без Ракави Гроздобер Секојдневни Фустани Со Долга Прашка

Модните Жени Ланхуи Печатеа Фустани Без Ракави Гроздобер Секојдневни Фустани Со Долга Прашка

DEN 207.84

Од стока
Во продавницата

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Ланхуи од пазарот Џојбај.Големина На табелата : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88см/34.65 "Должина : 110см/43.31" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 92см/36.22 "Должина : 110.5 см/43.50" . Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 96см/37.80 "Должина : 111см/43.70" . Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 100cm/39.37 "Должина : 111.5 cm/43.90" . Големина : Л2 САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 104см/40.94 "Должина : 112см/44.09" . Модните Жени Печатат Фустани Без Ракави Гроздобер Секојдневни Фустани Со Долга Прашка ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето Пол : Жени Повод : Секојдневен,Забава, Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Точка И&Змија И Цветни Дебелина На Печатење : Стандарден Појас : Природна Декорација : ниту Еден Пакет не вклучува : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1cm=0.39 inch) Size USUKEUBust Length S483488cm/34.65"110cm/43.31"M6103692cm/36.22"110.5 cm/43.50"L8123896cm/37.80"111cm/43.70"XL101440100cm/39.37"111.5 cm/43.90"L2121642104cm/40.94"112cm/44.09"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 88cm/34.65"Length : 110cm/43.31"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 92cm/36.22"Length : 110.5 cm/43.50"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 96cm/37.80"Length : 111cm/43.70"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 100cm/39.37"Length : 111.5 cm/43.90"Size : L2 US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 104cm/40.94"Length : 112cm/44.09" Модните Жени Печатеа Фустани Без Ракави Гроздобер Секојдневни Фустани со Долга Прашка. Материјал : Полиестер.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне